Серія А. Аталанта без Коваленка розгромила Лечче

У поєдинку 1-го туру чемпіонату Італії Лечче на своєму полі поступився Аталанті (0:4).

У першому матчі понеділка Лечче приймав Аталанту. Український півзахисник бергамасків Віктор Коваленко, який минулий сезон провів в оренді в Емполі, не потрапив навіть у заявку. На 9-й хвилині Галло мав шанс зі штрафного, але влучив у стінку.

Лечче тиснув і в черговій атаці мало не вийшов вперед: Муссо помилився на виході й у падінні пролетів повз м’яч – пощастило, що поруч опинився захисник, який виніс на кутовий.

Підопічні Луки Готті володіли серйозною перевагою, накочуючи атаку за атакою, але на завершальній стадії нічого не клеїлось.

Аталанта перший небезпечний момент створила лише на 23-й хвилині: Дзаппакоста потужним ударом замкнув передачу з кутового повз ворота. За мить вже Фальконе у стрибку врятував після спроби де Кетеларе поцілити під ліву стійку. Згодом Дзаппакоста з льоту замикав навіс з лівого флангу – неточно. В середині тайму Доргу втік у контратаку, але поспішив з ударом і не влучив у площину.

На 35-й хвилині Аталанта вийшла вперед: Дзаппакоста навісив з правого флангу, Фальконе зреагував на удар Ретегі головою, але на добивання від Брешіаніні не встиг. На останній хвилині першого тайму Ретегі вистрибнув вище за захисників і легко переправив головою у сітку навіс від Руджері – 2:0.

По перерві Едерсон ледь не закрив матч – Фальконе витягнув удар суперника з-під поперечини. Однак поки кіпер Лечче рятував свої ворота його партнер наступив на ногу Ретегі й арбітр призначив пенальті – сам постраждалий і довершив розгром Лечче. На 66-й хвилині Брешіаніні легко прорвався крізь захист Лечче і оформив дубль, зробивши рахунок розгромним. Лечче намагався бодай розмочити рахунок, але Аталанта на класі довела гру до логічної перемоги.

Чемпіонат Італії — Cерія А
19 серпня, 1 тур

Лечче  Аталанта 0:4 (0:2)

Голи: 0:1 – 35 Брешіаніні, 0:2 – 45 Рететі, 0:3 – 57 Ретегі, 0:4 – 66 Брешіаніні

Сапотюк Юрій

Вінісіус Тобіас: Реал і Шахтар два по-своєму великі клуби

Захисник Шахтаря Вінісіус Тобіас в інтерв'ю клубній пресслужбі "гірників" згадав про період своїх виступів за…

21 хв. ago

Енцо Мареска: Зараз Мудрик не грає, але це не означає, що він не буде грати в майбутньому

Головний тренер «Челсі» Енцо Мареска поділився думкою щодо перспектив вінгера команди Михайла Мудрика збільшити кількість своїх ігрових хвилин. Читати…

25 хв. ago

Різник увійшов до символічної збірної першого туру ЛЧ від SofaScore

Аналітичний портал SofaScore опублікував свою версію символічної збірної першого туру основного раунду Ліги чемпіонів.Читати далі

34 хв. ago

УЄФА оголосив ім’я найкращого футболіста тижня в Лізі чемпіонів

Півзахисник "Баєра" Флоріан Вірц став найкращим гравцем Ліги чемпіонів за підсумками першого ігрового тижня.Читати далі

43 хв. ago

Син емігрантів із Коломиї підписав професійний контракт із Манчестер Юнайтед

Півзахисник Захері Бауманн закріпив свій зв'язок із Манчестер Юнайтед.Читати далі

2 години ago

Карло Анчелотті: Ендрік дуже багато працює. Він вийде в старті Реала в одному з найближчих матчів

Головний тренер мадридського "Реала" Карло Анчелотті висловився про бразильського форварда клубу Ендріка.Читати далі