– Які цілі ставить перед собою команда на наступний сезон?
– На наступний сезон ставимо завдання – не нижче 10-го місця, закріпитися в УПЛ, а потім подивимося. У нас дуже багато молоді. Зараз подивимося, як ми закріпимося, і тоді вже будемо ставити більш амбітні цілі.
– Ким буде підсилення? Можливо, побачимо в команді якихось відомих футболістів?
– Знаєте, я не прихильних відомих прізвищ. Я їх називаю інвалідами, які ходять з команди в команду і ціни собі не складуть, а коли виходять на футбольне поле – нічим не відрізняються від молодих.
Я підтримував Лупашка в цьому направленні і так само зараз підтримую Кобіна – треба брати хлопців, у яких горять очі на футбол, які будуть виходити та рубитися на кожному квадратному метрів.
Отаких треба брати – голодних до футболу. А оці мажори, інвалідами їх називаю, ходять з клубу в клуб і тільки ціни собі не складуть. Я не бачу в них перспективи.
Дуже правильним шляхом пішов «Рух». Розказують, що карпатську молодь зібрав. Та хай карпатську, хай яку, але він пішов на омолодження складу. Думаю, «Рух» у цьому сезоні також покаже, на що він здатен, – сказав Поворознюк.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…