– Хочу подякувати Збройним силам України, привітати Повітряні сили – сьогодні у них свято. Ми вдячні їм, що ми граємо в футбол в Україні.
Щодо матчу, то я вважаю, що ми нормально дебютували. Трішечки нам не вистачило везіння в кінці, але там, мені здається, було порушення правил. Але там хай уже розглядають. Щось у нас вийшло в грі, щось не вийшло, але внічию ми могли б зіграти.
– Чи відчутна була сьогодні різниця між поєдинками в Першій лізі та УПЛ. Чи встигли ви її вже відчути?
– Ми її відчули ще в грі з «Металістом 1925» і з «Оболонню» перехідні ігри були також. Відчувається різниця, клас футболістів, суддівство, стадіон. На жаль, мало вболівальників у Черкасах, але воно все відрізняється практично.
– Сьогодні на матчі були присутні багато ваших уболівальників. Наскільки ця підтримка допомогла, чи відчутна вона була?
– Ми завжди відчуваємо підтримку наших уболівальників, клуб над цим працює. Вони їздять нас підтримувати завжди, за що ми їм вдячні дуже, – сказав Первак.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…