За його інформацією, в придбанні “Чорноморця” зацікавлена американська компанія ALLRISE CAPITAL. Зазначається, що компанія проявляє інтерес до одеського клубу протягом довгого часу.
«Є потенційні інвестори – це американська компанія ALLRISE CAPITAL. Вони вже давно хочуть придбати клуб, ще з часів правління Леоніда Клімова, який досі має певні стосунки до “Чорноморця”.
Нинішні інвестори Кауфман та Грановський ведуть торги з ними. Наскільки я знаю, то американська компанія зацікавлена. Зрозуміло, що одні хочуть великі гроші, а інші маленькі.
Ця компанія, придбавши стадіон, вирішила створити в Одесі жіночу команду під назвою “Сістерс”. Вони вийшли з Першої ліги у Вищу та мають амбітні плани.
Вони вже продемонстрували свої наміри й це дає підстави вболівальникам “Чорноморця” дивитися у майбутнє з оптимізмом. Єдина проблема зараз – це тренерський штаб та виконавці.
Дуже довго запрягається цей процес, а як буде далі невідомо. Не виключаю, що це може статися найближчим часом”, – цитує Кульчицького “Український футбол” із посиланням на YouTube-канал “BurBuzz”.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…