Гравці збірної України не змогли стримати емоції після чергового злочину росіян, повідомляє портал Новини.LIVE із посиланням на сторінки спортсменів у соціальних мережах.
У понеділок вранці, 8 липня, росіяни випустили по Україні понад 40 ракет. Руйнування та жертви, окрім Києва, є також у Кривому Розі, Дніпрі, Житомирі.
В столиці країни війська ППО збили більшу частину ракет, які летіли на Київ, але уникнути трагедії не вдалося. Внаслідок атаки було пошкоджено один із корпусів лікарні “Охматдит”, де проходять лікування тяжкохворі діти з всієї країни.
Футболісти збірної України не залишилися байдужими до нового злочину росіян. Півзахисник “Шахтаря” Георгій Судаков опублікував фото наслідків обстрілу лікарні та назвав росіян “терористами”.
Голкіпер збірної України Анатолій Трубін додав, що під завалами корпусу є люди. Кияни приходять до місця події, щоб допомогти пораненим та взяти участь у розборі завалів.
Хавбек “Шахтаря” Артем Бондаренко написав, що йому не вистачає слів, аби висловити всю ненависть до агресора. Повідомлення про обстріл лікарні опублікували також Микола Шапаренко, Микола Матвієнко та інші гравці національної команди.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…