Про це він розповів в інтерв’ю “18000”.
– Весною ми виграли в “Полісся” і з’явилася інформація про якісь просто космічні преміальні. Абсолютно вигадана інформація. Преміальні завищили у кілька разів. Майже ніхто не дзвонив до цього, але одразу були дзвінки після, аби уточнити у директора, чи це правда. І тоді я вже кажу журналістам, що набагато цікавіше все-таки говорити про гравців, які приходять в український чемпіонат. Були у нас гравці із Косово? Ізраїля? Можливо, були, але не так багато і про них всіх можна запитати. Та цікавлять питання та інформація про якісь скандали, гроші. І все б нічого, аби вони були б хоча б невигадані, – сказав Колісник.
Зазначимо, що тоді журналіст Ігор Бурбас повідомляв, що кожен футболіст черкаського клубу отримав за перемогу 5 тисяч доларів.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі