– Привіт, Оче, радий нашому знайомству. Поділись своїми емоціями після підписання контракту з нашим клубом.
– Навзаєм. Я дуже радий підписанню угоди з «Кривбасом». Адже я довгий час шукав цієї прекрасної можливості стати футболістом криворізького Клубу. На жаль, це очікування зайняло трішки часу. Але, головне, все вдалось: зараз я щасливий, що я нарешті тут.
– Що ти знав про ФК «Кривбас» та український футбол в цілому перед трансфером?
– Чесно кажучи, я не багато знаю про український футбол. Знаю лише те, що деякі з нігерійських гравців грають в українській лізі. Чув про такі клуби, як «Шахтар Донецьк», «Динамо» Київ. Нещодавно почав слідкувати за «Кривбасом». Це чудовий Клуб. Безмежно радий, що я тепер з вами.
– Розкажи подробиці переходу до «Кривбасу»…
– Мій трансфер здійснився завдяки моєму агенту – Джусі. Він розказав про Клуб, адже до того, я не знав багато деталей. Після цього я почав вивчати команду та зрозумів, що це чудова можливість для моєї професійної карʼєри. І прийняв пропозицію «Кривбасу».
– Можливо, ти вже був з кимось знайомий з команди до переходу?
– Ні, нікого не знав особисто. Як я вже сказав, перед цим детально ознайомився з інформацією про Клуб. Дізнався, що у «Кривбасі» багато африканських виконавців, і це добре.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…