Categories: УПЛ

Тренер Вереса: Збори – це шанс для молоді проявити себе

Виконувач обов’язки “Вереса” Олег Шандрук підсумував гру рівнян у спарингу зі “Звягелем” (3:1).

“Емоції від гри – позитивні. Ми провели хороший матч проти дуже хорошого суперника. Дощ дещо вплинув на перебіг подій на полі. До перерви було більше конструктиву і якості у грі. По перерві, на жаль, ми працювали з м’ячем гірше. Це правда. Але в цілому на фоні фізичних навантажень від зборів ми зіграли добре. І я задоволений діями команди сьогодні.

Хочу, щоб команда менше пропускала. Сьогодні ми знову пропустили необов’язковий гол. Хоча, ми багато працюємо над оборонними діями. Це основне, на що зараз звертаємо увагу в тренувальному процесі. Хочемо грати надійніше біля власних воріт.

Сьогодні знову багато ігрового часу отримала молодь. Але це означає тільки те, що збори – це шанс для них проявити себе і продемонструвати свій рівень. Рішення щодо їхньої готовності до гри в першій команді ми прийматимемо за підсумком зборів”, – сказав Шандрук.

Сапотюк Юрій

Полісся у контрольному матчі обіграло ЛНЗ

Полісся провело другий контрольний матч на передсезонних зборах – команда Імада Ашура з мінімальним рахунком…

45 хв. ago

Інтер оголосив про перехід півзахисника Наполі Зелінські

Інтер оголосив про перехід півзахисника Наполі та збірної Польщі Пйотра Зелінські.Читати далі

48 хв. ago

Чорноморець у контрольному матчі програв Інгульцю

Чорноморець на передсезонних зборах провів спаринг проти Інгульця – клуб з Одеси поступився новачкові УПЛ з рахунком 1:2.Читати далі

51 хв. ago

Жирона оформить трансфер хавбека Манчестер Юнайтед

За інформацією інсайдера Фабриціо Романо, «Жирона» близька до трансферу півзахисника «Манчестер Юнайтед» Донні ван де…

54 хв. ago

Cписок бомбардирів Євро-2024 перед початком півфіналів

Завершилися чвертьфінальні матчі Євро-2024. У півфінал турніру вийшли збірні Франції, Англії, Іспанії та Нідерландів.Читати далі

1 годину ago

Новачок Кривбасу Оче Очовечі: Чесно кажучи, я не багато знаю про український футбол

Новачок Кривбасу Оче Очовечі розказав про перші враження від переходу у склад криворіжскього клубу.Читати далі