Categories: Євро-2024

Англія може перейти на нову тактику у чвертьфіналі Євро-2024

Головний тренер збірної Англії Гарет Саутгейт може змінити тактику команди у матчі чвертьфіналу Євро-2024 проти Швейцарії.

Про це повідомляє Independent.

Керманич тестував схему із трьома захисниками через відсутність Марка Гехі. У трійці оборонців можуть зіграти Езрі Конса, Джон Стоунз та Кайл Вокер.

Саутгейт хоче покращити гру збірної “трьох левів”, повернувши схему, яка востаннє використовувалась на Євро-2020.

Нагадаємо, що Англія драматично перемогла Словаччину в матчі 1/8 фіналу Євро-2024. Наступним суперником англійців стане Швейцарія, яка впевнено переграла Італію.

Матч відбудеться 6 липня о 19:00 за київським часом.

Сапотюк Юрій

Полісся у контрольному матчі обіграло ЛНЗ

Полісся провело другий контрольний матч на передсезонних зборах – команда Імада Ашура з мінімальним рахунком…

52 хв. ago

Інтер оголосив про перехід півзахисника Наполі Зелінські

Інтер оголосив про перехід півзахисника Наполі та збірної Польщі Пйотра Зелінські.Читати далі

55 хв. ago

Чорноморець у контрольному матчі програв Інгульцю

Чорноморець на передсезонних зборах провів спаринг проти Інгульця – клуб з Одеси поступився новачкові УПЛ з рахунком 1:2.Читати далі

58 хв. ago

Жирона оформить трансфер хавбека Манчестер Юнайтед

За інформацією інсайдера Фабриціо Романо, «Жирона» близька до трансферу півзахисника «Манчестер Юнайтед» Донні ван де…

1 годину ago

Cписок бомбардирів Євро-2024 перед початком півфіналів

Завершилися чвертьфінальні матчі Євро-2024. У півфінал турніру вийшли збірні Франції, Англії, Іспанії та Нідерландів.Читати далі

Новачок Кривбасу Оче Очовечі: Чесно кажучи, я не багато знаю про український футбол

Новачок Кривбасу Оче Очовечі розказав про перші враження від переходу у склад криворіжскього клубу.Читати далі