Categories: УПЛ

Рух в спарингу не зміг обіграти угорський Кечкемет

3 липня львівський «Рух» провів свій перший спарингу на передсезонних зборах у Словенії. Суперником став угорський «Кечкеметом».

Однією з особливостей цього товариського матчу було те, що тайм тривав не стандартні 45 хвилин, а 60.

Активніше поєдинок розпочали угорці і Дмитро Ледвій кілька разів виручив «рухівців». Втім у середині тайму ініціативу перехопили «жовто-чорні» й почали більше контролювати м’яч. А на 39-ій хвилині Денис Підгурський чудовою дальньою передачею знайшов у карному майданчику Василя Руніча, який віддав під удар Краснопіру – Ігор влучно пробив, відкривши рахунок у матчі. Втім вже за п’ять хвилин у схожому стилі забили гравці «Кечкемета», а голом відзначився Палінкаш. Та на 56-ій хвилині угорці вийшли вперед: Катона вдало зіграв після подачі з кутового.

В другому таймі обидві команди проводили активну ротацію складу, тоді як «Рух» остаточно взяв м’яч під свій контроль. На 110-ій хвилині одне з таких володінь завершилось ефектною дальньою передачею у виконанні Андрія Кітели на Сергія Панченка, який красиво першим дотиком обробив м’яч, а другим – перекинув голкіпера та зрівняв рахунок у грі.

У підсумку, нічия з рахунком 2:2. Наступний поєдинок на закордонних зборах «Рух» зіграє проти чемпіона Австрії – «Штурму». Ця гра відбудеться у суботу, 6 липня.

Товариський матч. 3 липня. Рогла, Словенія

«Рух» (Львів, Україна) – «Кечкемет» (Угорщина) – 2:2

Голи: Краснопір, 39, Панченко, 110 – Палінкаш, 44, Катона, 56

«Рух»: Ледвій (Герета, 60), Сич (Кітела, 82), Слюбик (Слюсар, 60), Холод (Товарницький, 60), Роман (Савчук, 78), Підгурський (Денисов, 100), Дідик (Бойко, 84), Таллес (Притула, 60), Руніч (Непейпієв, 67), Лях (Клайвер, 78), Краснопір (Панченко, 80)

Сапотюк Юрій

Вінченцо Монтелла: У Нідерландів гравці світового класу та дуже сильна команда

Головний тренер збірної Туреччини Вінченцо Монтелла вважає, що матч проти Нідерландів у чвертьфіналі Євро-2024 буде особливо важким.Читати…

21 хв. ago

Бабич відмовився від пропозиції очолити Чорноморець. Клуб провів попередні перемовини з іншим кандидатом

Одеський "Чорноморець" перебуває у пошуках головного тренера після відходу Романа Григорчука. Як повідомлялося раніше, в…

28 хв. ago

Помер гравець збірної Єгипту, який майже 4 місяці перебував у комі

У віці 31 року помер нападник збірної Єгипту і клубу «Фьюче» Ахмед Рефаат.Читати далі

51 хв. ago

Георгій Цітаішвілі, який належить Динамо, продовжить кар’єру в в іншому клубі УПЛ

Півзахисник Георгій Цітаішвілі, який має контракт із київським «Динамо», продовжить кар'єру в іншому клубі УПЛ.Читати далі

2 години ago

Стали відомі деталі травми Педрі

Півзахисник збірної Іспанії Педрі травмувався у матчі 1/4 фіналу Євро-2024 проти Німеччини (2:1) після зіткнення з Тоні Кроосом.Читати далі

Журналіст: Не хоче тренер збірної підбити підсумки року своєї роботи? Не хоче віцепрезидент УАФ розповісти, що це за така стратегія розвитку інституту збірних

Головний редактор Tribuna.com Олег Щербаков висловився щодо коментаря головного тренера збірної України Сергія Реброва після виступу команди на Євро-2024. Читати далі