– Дмитре, “Шахтар” оголосив, що відпускає багатьох гравців на Олімпіаду. Як ти відреагував на цю новину та які емоції відчуваєш, знаючи, що зовсім скоро ви поїдете на Олімпійські ігри?
– Емоції позитивні! Дуже щасливий, що зможу представляти країну на Олімпійських іграх, адже ми довго йшли до цього. Наш шлях тривав, напевно, два-три роки, тому я дуже радий мати змогу поїхати на Олімпійські ігри та представити збірну України.
– Чи відчуваєте величезну відповідальність через те, що представлятимете Україну на масштабній спортивній арені, та наскільки це важливо під час війни для всієї країни?
– Так, дійсно важливо прославляти Україну під час війни. Відповідальність, звичайно, є, але не потрібно звертати на неї увагу, щоб вона не давила на тебе. Необхідно виходити на поле та просто грати у футбол, виконуючи вказівки головного тренера. Потім ми дивитимемося на результат і віддаватимемося заради того, щоб якнайкраще виступити на змаганнях та прославити Україну.
– Як ти розцінюєш шанси збірної України на Олімпійських іграх?
– Не знаю, думаю, експерти повинні розподілити шанси. Наше завдання – якісно підготуватися і показати ту гру, яка дійсно була б гарною та давала б результат. Потрібно за цей мінімальний період згадати настанови тренера й далі налаштовуватися від матчу до матчу.
– Можна сказати, що вже зовсім скоро твоя мрія здійсниться? Чи взагалі мріяв поїхати на Олімпійські ігри?
– Справді, можна сказати, що це така маленька мрія. Це великий турнір, де вперше в історії збірна України зіграє на Олімпійських іграх з футболу, тому хочеться вже швидше зіграти, – розповів Криськів.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…