Categories: Інше

Голкіпер Полісся жорстко розкритикував сина Маркевича

Голкіпер Полісся Олег Кудрик у ефірі «Брутального футболу» поставив під сумнів тренерську компетентність Остапа Маркевича, під керівництвом якого грав у Маріуполі.

– Ігор Шуховцев, коли пішов з Маріуполя, сказав, що у нього були якісь суперечності з Остапом Маркевичем. Що там сталося?– Коли Ігор Вікторович пішов з команди, мене вже там не було, тому я не знаю, що між ними сталося. А в загальному так, були тьорки там завжди – між головним тренером, тренером воротарів і воротарями. На побутовому рівні – не знаю, на футбольному полі були моменти, які мене не подобалися. Я то міг сказати десь, і Остапу Маркевичу теж не подобалося, що я говорю. Тут ситуація дуже проста: він мені не підходить як тренер, я йому не підходжу як футболіст. Це я говорю особисто за себе.

Були моменти, наприклад, на пенальті він не дозволяв гадати. Тобто він сказав завжди грати по м’ячу. Коли людина розбігається і з усієї сили б’є тобі в кут, то просто неможливо зреагувати на цей м’яч. Ти вивчаєш футболіста, він робить паузи – тоді ти, звичайно, стоїш по м’ячу, тому що ти його знаєш, він буде робити паузу, до кінця дивитися на тебе, ти граєш по м’ячу. У мене були з цим теж дуже великі проблеми, тому що я говорив свою думку, вона не подобалася, і, в принципі, після всіх тих моментів ми і розійшлися з Маріуполем.

– Тобто в Остапа Маркевича більш жорстке управління, він трохи диктатор як головний тренер?

– Він так думає, що він жорсткий, напевно. Диктатор він чи не диктатор… У нього просто є своя думка, – він думає, що вона правильна завжди, так має бути, все, як він скаже. Це, напевно, і називається диктатор, так. Але ну дуже тяжко з ним.

– Я так розумію, що, власне, тому і були суперечки, бо Шуховцев відстоював іншу точку зору?

– Я так розумію, що так, що йому накипіло вже в останній момент, що він, напевно, слухав, слухав, слухав і в якийсь один момент зірвався. Чесно, я не знаю, як у них там було. Ну, напевно, так, скоріше всього. Час усе розставляє. У нас не було результату в Маріуполі, і грала команда. Всі футболісти після Маріуполя заграли. Бондаренко, Кащук.

Криськіва Остап Маркевич навіть не взяв у команду, сказав, що він слабий футболіст – людина грає в Лізі чемпіонів. Ігнатенка вигнали з команди – людина грає в Бордо, не просто так. Значить, щось робиться неправильно.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Аргентина – Австрія: анонс матчу групового етапу ЧС-2026

ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…

1 годину ago

ЧС-2026. Єгипет здобув вольову перемогу над Новою Зеландією

Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

1 годину ago

ЧС-2026. І знову сенсація – Кабо-Верде розписав бойову нічию з Уругваєм

Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

1 годину ago

ЧС-2026. Бельгія в меншості розписала суху нічию з Іраном

Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі

1 годину ago

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

8 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

8 години ago