Categories: Євро-2024

Роналду встановив унікальний антирекорд Євро

1 липня відбувся матч 1/8 фіналу Євро-2024 між збірними Португалії та Словенії. Основний час гри завершився з рахунком 0:0, в екстратаймі команди також не зуміли відзначитись, а в серії пенальті точнішими виявились португальці – 3:0.

На 105-й хвилині легендарний португальський форвард Кріштіану Роналду не зумів реалізувати 11-метровий. Удар парирував голкіпер словенців Ян Облак.

Роналду став першим футболістом, який двічі не зумів забити з одинадцятиметрової позначки у фінальній частині чемпіонату Європи.

Вперше КріРо промахнувся з точки у 2016 році, коли у грі проти Австрії він влучив у стійку. Тоді зустріч групового етапу завершилася з рахунком 0:0, а у підсумку Португалія виграла титул Євро.

Крім того, пенальті Роналду став «ювілейним» на Євро – 100-м (69 забитих та 31 нереалізований).

Сапотюк Юрій

Полісся обіграло у спарингу Кудрівку-Ниву

Полісся на старті передсезонного збору здобуло вольову перемогу над Кудрівкою-Нивою – 2:1.Читати далі

7 хв. ago

Федик: Дедишин запропонував мені очолити Рух-2 та переконав, що це буде правильним рішенням для клубу

Головний тренер Руха-2 Іван Федик розповів про історію свого призначення на цю посаду.Читати далі

10 хв. ago

Сергій Нагорняк: Рано чи пізно Епіцентр буде в УПЛ

Головний тренер «Епіцентра» Сергій Нагорняк розказав, чи поставило вже керівництво клубу завдання на сезон 2024/25. Читати далі

15 хв. ago

Хоселу: Хочу відправити Крооса на пенсію 5 липня

Форвард збірної Іспанії Хоселу поділився очікуваннями від чвертьфінального матчу Євро-2024 проти Німеччини, який пройде 5 липня. Читати далі

25 хв. ago

Рюдігер – про матч Німеччини та Іспанії на Євро: Зустрінуться дві найкращі команди турніру

Захисник збірної Німеччини Антоніо Рюдігер проаналізував матч 1/4 фіналу Євро-2024 проти Іспанії.Читати далі