Categories: УПЛ

Полісся у спарингу перемогло дублерів

На старті літніх зборів для «Полісся» команда Імада Ашура провела свій перший спаринг проти новоствореного «Полісся-2».

Оскільки збір тільки розпочався, матч проходив у скороченому форматі: два тайми по 30 хвилин.

Досвідчені гравці здобули перемогу з рахунком 2:0. Один із м’ячів наприкінці поєдинку забив Олександр Назаренко, інший гол на рахунку Адміра Брістріча.

Нагадаємо, із відпустки також вийшов черкаський ЛНЗ, який в першому матчі на своїй новій навчально-тренувальній базі мінімально поступився «Полтаві».

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Рубчинський: Динамо заслуговує грати проти топклубів Європи

Новачок київського Динамо Валентин Рубчинський вважає, що столичний клуб заслуговує грати проти найкращих команд Європи.Читати…

1 годину ago

Маркевич був відсутній на переможному спарингу Карпат: відома причина

3 липня львівські «Карпати» взяли гору в спарингу з «Минаєм» (3:1), матч пройшов за відсутності…

Інгулець достроково розірвав контракт з хавбеком, який приніс їм золото Першої ліги

Український півзахисник Сергій Панасенко покинув Інгулець, про це повідомляє прес-служба петровців.Читати далі

Манчестер Юнайтед влаштує грандіозну чистку на 200 млн

Керівництво Манчестер Юнайтед склало список із гравців, які покинуть команду влітку.Читати далі

Верес розпочав продаж абонементів на новий сезон – ціна стартує від 2400 грн

"Верес" оголосив про старт продажів абонементів на сезон-2024/25 на домашні матчі клубу в УПЛ.Читати далі