Categories: Євро-2024

УЄФА може дискваліфікувати Беллінгема за непристойне святкування гола в матчі проти Словаччини

Півзахисник збірної Англії Джуд Беллінгем може бути дискваліфікований на матч 1/4 фіналу Євро-2024 проти Швейцарії.

УЄФА може покарати Беллінгема за його непристойне святкування гола в матчі зі Словаччиною, повідомляє The Mirror.

На п’ятій компенсованій хвилині основного часу гри, після того, як Джуд зрівняв рахунок, він опустив руку в зону паху і зробив непристойний жест, спрямований, як здалося, до лави запасних суперників. Це було розцінено як прояв неповаги, тому УЄФА ретельно розглядає цей інцидент і невдовзі оголосить своє рішення.

Сам Белллінгем прокоментував свою поведінку в Твіттері: “Жарт для своїх, у бік близьких друзів, які були на грі. Нічого, крім поваги до того, як зіграла словацька команда”.

Нагадаємо, що у додатковий час англійці вирвали перемогу в матчі проти Словаччини (2:1) і вийшли до чвертьфіналу Євро-2024, де зіграють проти збірної Швейцарії.

Сапотюк Юрій

Наполі домовився про трансфер гравця збірної Італії

"Наполі" має намір підсилити склад своєї команди на наступний сезон.Читати далі

2 хв. ago

Ротань поскаржився на проблеми напередодні Олімпіади: Як в такій ситуації готувати команду?

Сьогодні стала відома заявка олімпійської збірної України на футбольний турнір Ігор-2024 у Парижі. Головний тренер…

5 хв. ago

Артур Авагімян залишив Чорноморець

Український півзахисник Артур Авагімян повідомив, що залишив одеський Чорноморець.Читати далі

56 хв. ago

Верес у товариському матчі переміг Звягель

Рівненський Верес розбив першоліговий Звягель у товариському матчі.Читати далі

59 хв. ago

Тренер збірної Бразилії: Нам потрібно навчитися грати без великих зірок

Головний тренер збірної Бразилії Дорівал Жуніор скаржиться на відсутність Вінісіуса Жуніора, який через дискваліфікацію не…

1 годину ago

Металіст та Буковина не виявили сильнішого у товариському матчі

Харківський Металіст зіграв у нічию з чернівецькою Буковиною у товариському матчі.Читати далі