Про це заявив сам фахівець.
«Ми слідкуємо за кожним їхнім кроком, абсолютно за всім, що вони роблять, нам все цікаво. Ми бачимо, що вони підписують нових гравців, вони стають сильнішими.
Нам шкода, що збірна України так рано вилетіла з чемпіонату Європи, тому що ми могли отримати більш втомленого суперника», – сказав Станоєвич.
На думку фахівця участь шести гравців киян на Євро-2024 викликає повагу.
«Проте їхня група була неймовірною, вони здобули чотири очки та вилетіли, що сталося вперше. У збірній було шість гравців Динамо, четверо – гравці стартового складу. Це викликає повагу», – зазначив тренер в інтерв’ю Sportski žurnal.
У підсумковій турнірній таблиці української Прем’єр-ліги Динамо фінішувало на другому місці та в новому сезоні матиме змогу поборотися за вихід до групового турніру Ліги чемпіонів через кваліфікацію.
23 та 30 липня біло-сині проведуть поєдинки другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти сербського Партизану з Белграда.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…