Напередодні Динамо вийшло з відпустки, а сьогодні, 24 червня, гравці першої команди пройшли медогляд, повідомляє офіційний сайт “біло-синіх”.
Планове обстеження у київській клініці “Добробут” відбулось під наглядом головного тренера Олександра Шовковського.
Динамівці по черзі заходили на огляди до кабінетів профільних спеціалістів – терапевта, кардіолога, офтальмолога, невропатолога, отоларинголога. Також гравці здавали аналізи та проходили різні обстеження – електрокардіограму, рентгенографію органів грудної клітини, УЗД внутрішніх органів, черевної порожнини та щитоподібної залози, ЕХО серця, остеоденситометрію, дуплексне сканування судин голови та шиї та інші. Тепер результати обстеження будуть оброблятися протягом найближчих декількох днів, після чого їх передадуть клубним лікарям.
Щодо інших функціональних досліджень і тестів – вони можуть проводитися безпосередньо на клубній базі, для цього там є всі необхідні умови й потрібне обладнання. Після медогляду команда вирушила тренування на базу у Віту-Литовську.
У найближчі два тижні Динамо тренуватиметься у Києві, після чого вирушить на підготовчий збір до Австрії.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…