Categories: Євро-2024

Фюллькруг забив 4 голи на чемпіонаті світу та Євро, виходячи на заміну

Вчора збірна Німеччини змогла вирвати нічию у Швейцарії лише наприкінці цього матчу (1:1).

Автором гола у “бундестіма” став Ніклас Фюллькруг, який вийшов на заміну у другому таймі.

Як повідомляє Opta Analyst, 31-річний форвард забив 4 голи, виходячи на заміну на чемпіонаті світу та Євро і це більше, ніж будь-який інший європейський гравець. Загалом Ніклас Фюллькруг відзначився 13 забитими м’ячами у 19 матчах за збірну.

Додамо, що завдяки цьому результату Німеччина вийшла у плей-офф Євро з першого місця. В 1/8 фіналу “бундестім” зустрінеться зі збірною, яка посяде друге місце у групі С.

АПЛ. Арсенал у компенсований час вирвав перемогу над Лестером

Арсенал на своєму полі здобув перемогу над Лестером у шостому турі Англійської Прем’єр-ліги – 4:2. Читати далі

39 хв. ago

АПЛ. Челсі з покером Палмера обіграв на своєму полі Брайтон, Мудрик вийшов на заміну

Челсі на своєму полі обіграв Брайтон у шостому турі Англійської Прем’єр-ліги – 4:2. Читати далі

42 хв. ago

АПЛ. Евертон з Миколенком здобув вольову перемогу над Крістал Пелес

Евертон у вольовому стилі обіграв Крістал Пелес у домашньому матчі 6-го туру Англійської Прем’єр-ліги – 2:1. Читати далі

44 хв. ago

Півзахисник Лівого Берегу: Цікаво буде перевірити власні сили проти Динамо

У неділю Лівий Берег зіграє матч восьмого туру УПЛ проти Динамо. Півзахисник Лівого Берега Руслан…

57 хв. ago

Перша ліга: Металіст обіграв Прикарпаття і піднявся на четверте місце у групі А

Харківський Металіст здобув другу перемогу в сезоні першої лізи, обігравши Прикарпаття.Читати далі

1 годину ago

Коул Палмер – перший в історії футболіст, який забив чотири голи до перерви у матчі АПЛ

“Челсі” та “Лестер” зустрічаються у матчі шостого туру АПЛ. Перший тайм зустрічі завершився з рахунком…