Categories: Євро-2024

Мурат Якін: Звичайно, ми хотіли перемогу, але важливим є те, що ми не програли і показали відмінну командну гру

Головний тренер збірної Швейцарії Мурат Якін підбив підсумки зустрічі зі збірною Німеччини (1:1) в рамках третього туру групи А на Євро-2024.

«Ми не можемо бути розчаровані. Звичайно, ми хотіли перемогу, але важливим є те, що ми не програли і показали відмінну командну гру. Ми можемо пишатися цим виступом.

Легше вибудовувати гру, коли знаєш, як грають німці. Ми добре готувалися до цього цілий тиждень. Футболісти чудово реалізували план на матч, особливо проти Мусіали та Вірца. Сьогодні багато вдалося», – сказав Якін.

За три матчі швейцарці набрали 5 очок, що дозволило їм посісти друге місце у квартеті.

Сапотюк Юрій

АПЛ. Арсенал у компенсований час вирвав перемогу над Лестером

Арсенал на своєму полі здобув перемогу над Лестером у шостому турі Англійської Прем’єр-ліги – 4:2. Читати далі

36 хв. ago

АПЛ. Челсі з покером Палмера обіграв на своєму полі Брайтон, Мудрик вийшов на заміну

Челсі на своєму полі обіграв Брайтон у шостому турі Англійської Прем’єр-ліги – 4:2. Читати далі

39 хв. ago

АПЛ. Евертон з Миколенком здобув вольову перемогу над Крістал Пелес

Евертон у вольовому стилі обіграв Крістал Пелес у домашньому матчі 6-го туру Англійської Прем’єр-ліги – 2:1. Читати далі

42 хв. ago

Півзахисник Лівого Берегу: Цікаво буде перевірити власні сили проти Динамо

У неділю Лівий Берег зіграє матч восьмого туру УПЛ проти Динамо. Півзахисник Лівого Берега Руслан…

55 хв. ago

Перша ліга: Металіст обіграв Прикарпаття і піднявся на четверте місце у групі А

Харківський Металіст здобув другу перемогу в сезоні першої лізи, обігравши Прикарпаття.Читати далі

59 хв. ago

Коул Палмер – перший в історії футболіст, який забив чотири голи до перерви у матчі АПЛ

“Челсі” та “Лестер” зустрічаються у матчі шостого туру АПЛ. Перший тайм зустрічі завершився з рахунком…