“ – Вітаємо з першим тренувальним днем після відпустки. Як він дався, важко було?
– В принципі, все пройшло дуже добре. Пробіглися, частину заняття присвятили відпрацюванню пасу. Але, зізнаюся, важкувато було.
– Встигнув відновити сили за час відпустки?
– Так, цілком, із новими силами стаю до роботи та підготовки до нового сезону.
– У тебе було лише два тижні відпустки. Скільки часу присвятив суто відпочинку й коли почав виконувати програму, яку вам роздали на час відпустки?
– Повноцінному відпочинку присвятив десь тиждень, а потім уже почав приїздити на базу та займався разом із хлопцями – брали м’ячі, били по воротах.
– Сьогодні багато уваги було приділено вправам на розтягнення. Наскільки вони важливі в перші дні після виходу з відпустки?
– Насправді, це основа. Після відпустки м’язи не звикли до великих навантажень, тож подібні вправи є дуже корисними, аби уникнути небажаних травм, забоїв, та загалом зменшити ризик травмуватися.
– У тебе була коротша відпустка за інших партнерів, оскільки ти грав у складі олімпійської збірної на турнірі у Франції. Наскільки він був корисним у плані підготовки до Ігор у Парижі?
– Насправді, все було організовано на високому рівні – хороші суперники, якісні поля. Динамівці, в тому числі й я, взяли участь у перших трьох матчах, після чого ми залишили табір команди, про що було домовлено заздалегідь. Загалом, зіграли добре, стали переможцями, тож у плані підготовки до Олімпіади та набуття впевненості, вважаю, цей турнір піде лише в плюс.
– Ти забив два м’ячі на турнірі. Особисто тобі вони додадуть впевненості на майбутнє?
– Звісно. Кожен гол додає впевненості. Та й я полюбляю забивати, тож налаштовую себе псувати настрій воротарям у кожному матчі (посміхається).
– Які очікування від найближчих тренувальних днів? Важко буде втягуватися?
– Буде важко, але ми готові до навантажень. Будемо працювати та готуватися до старту чемпіонату та виступу в кваліфікації Ліги чемпіонів. Робитимемо все, аби підійти до офіційних ігор у найкращій формі”, – сказав Волошин.
Нагадаємо, що наразі “Динамо” перебуває у Києві та готується до сезону у столиці. На закордонні збори команда планує поїхати 7 липня.
Стало відомо, хто став найкращим гравцем матчу Іспанія – Саудівська Аравія на ЧС-2026. Читати далі
Головний тренер збірної Еквадору Себастьян Беккасесе поділився емоціями після провального матчу проти Кюрасао в другому турі чемпіонату…
Головний тренер збірної Уругваю Марсело Б’єлса публічно виступив проти впровадження обов’язкових зупинок для охолодження на…
Головний тренер збірної Кюрасао Дік Адвокат поділився емоції після історичного матчу на чемпіонаті світу 2026 проти Еквадору.Читати…
Голкіпера збірної Ірану Аліреза Бейранванда визнано найкращим гравцем матчу з Бельгією (0:0) у другому турі групи G чемпіонату світу-2026…
Тренер збірної Кабо-Верде Бубішта оцінив нічию з Уругваєм (2:2) у 2-му турі ЧС-2026.Читати далі