Categories: УПЛ

Імад Ашур: Я щасливий, що маю можливість розпочинати передсезонну підготовку із повністю укомплектованою командою

Головний тренер Полісся Імад Ашур розповів Інформатору про жереб у Лізі конференцій, плани команди на УПЛ та інші турніри, а також передсезонні збори.

– Імаде, коли ви побачили перелік потенційних суперників перед жеребкуванням Ліги конференцій, з ким хотілося б зіграти більше, а з ким менше?

– Відверто кажучи, єдиний суперник, на якого я звернув увагу, коли побачив список, це ДАК зі Словаччини. У мене є певна інформація про якість процесу цієї команди і з таким суперником було б цікаво перетнутися, але на пізніших стадіях турніру. Про решту суперників не сказати, щоб я володів детальною інформацією, але залишалося чекати на жеребкування. Сказати, що за його підсумками було багато емоцій всередині, я б не сказав. Більше переповнюють емоції через відновлення тренувального процесу і того, що відбувається тут просто зараз.

– Чи готові ви виділити сильні та слабкі сторони словенської команди чи глобальний аналіз ще попереду?

– Авжеж, все ще попереду. Наразі нас хвилюють сильні та слабкі сторони нашої команди. Я б краще так сказав: наші сильні якості та зони для покращення. Зараз ми над цим працюємо щоденно і мені потрібен час, щоб краще дізнатися гравців. Їм так само потрібен час, щоб зрозуміти вимоги. Поки ще у нас є час. Це моя принципова позиція: треба фокусуватися на собі. А потім прийде час, коли ми потрохи перенесемо фокус на суперника.

– Не можу не запитати вас про кадрову ситуацію у команді. Президент клубу Геннадій Буткевич оголошував на пресконференції імена футболістів, які поповнять команду: Гуцуляк, Безкоровайний, Бабенко. Хто ще долучиться до Полісся?

– Давайте потримаємо інтригу. Ви все побачите на наших офіційних ресурсах вже найближчим часом. Але я хотів би сказати, що я щасливий, що ми йдемо в новий сезон із повністю укомплектованим складом. Тому, раджу усім, хто чекає відповідь на це запитання, пильно стежити за нашими офіційними ресурсами, де наш медіа-департамент обов’язково все розповість. На все свій час і у цьому випадку він не буде дуже тривалим.

– Денис Бойко залишив команду. Чи означає це, що основним голкіпером буде Олег Кудрик? Чи планується підписання ще одного воротаря?

– На це питання відповім так само як і на попереднє: на все свій час.

– Чи сформовано вже завдання на сезон керівництвом клубу у кожному турнірі?

– Правильно б було запитати це у керівництва. Однак в одному з попередніх публічних виступів наше керівництво вже озвучувало свої побажання стосовно наступного кроку: боротьби за трійку чемпіонату. Стосовно єврокубків, я би хотів перемагати у кожній грі, рухатися та прогресувати від матчу до матчу. Це підвищує нам шанси дістатися до тієї позиції, якої ми хочемо. А ми хочемо максимальну позицію.

Щодо наших планів загалом, вони залишатимуться планами рівно до того моменту, поки не стануть реальністю, або ж поки реальність їх не скасує. Але мають бути амбиції. Ми наразі готуємося не до контексту буденного, а до того, що у майбутньому хочемо конкурувати з командами топ-рівня.

Хочемо робити все можливе у цих матчах, щоб вигравати кожен епізод, а згодом і кожну гру. Ми готуємося до кожної вистави, як до нової реальності. Бо кожна гра чи тренування – це нова реальність. Ми хочемо максимум, і я вважаю, що якщо ми зможемо знайти підхід та на що спрямовані принципи гри, про які ми говоримо, тоді ми зможемо, принаймні, внутрішньо, розуміти, що ймовірність успіху буде підвищуватися.

Але ми знаємо, що у суперника також є підготовка до нас. Тому варто враховувати і цей фактор. Як далеко ми пройдемо, покаже час.

– Скажіть будь ласка, чи остаточно сформовано ваш тренерський штаб чи ще можливі зміни?

– Як я вже і казав, я щасливий, що маю можливість розпочинати передсезонну підготовку із повністю укомплектованою командою. Це стосується і гравців, і тренерського штабу. На мою думку, ми виглядаємо достатньо гармонічно зараз.

– Який оперативний план на найближчий час: чи вийшла команда з відпустки, де відбудуться збори та скільки контрольних матчів хотілося б зіграти?

– Переважна частина зборів у нас відбудеться тут, на нашій базі. Незабаром розпочнеться чергове тренування. Щодо кількості матчів, то із нею ми наразі визначаємося. Але вона не буде шалено великою. Зіграємо близько 5-6 матчів. Наразі нам треба навчитися втілювати наші ідеї у грі. Нам треба їх зрозуміти та відпрацьовувати у більш контрольованому середовищі. А його можна створити лише у тренувальному процесі. Безумовно, так з’явиться впевненість у наших силах. Є ймовірність, що частина підготовчого процесу ближче до першої гри у Лізі конференцій може пройти за кордоном. Але це буде нетривала частина.

Нагадаємо, свій єврокубковий шлях житомирський клуб почне з 2-го раунду кваліфікації Ліги конференцій. Також перед стартом у єврокубках Полісся показало свій тренувальний центр.

Максимович Назар

Recent Posts

Гуцуляк не полетів із Поліссям на збір до Австрії та близький до зміни клубу

Український вінгер житомирського «Полісся» Олексій Гуцуляк готується до зміни клубної прописки.Читати далі

2 години ago

Валіза без ручки? Чому Рома не може продати Довбика і схиляється до оренди

Майбутнє українського нападника Артема Довбика в італійській «Ромі» наразі залишається невизначеним.Читати далі

3 години ago

Головний тренер Саудівської Аравії: Ми припустилися занадто багатьох помилок

Головний тренер національної збірної Саудівської Аравії Йоргос Доніс прокоментував розгромну поразку своїх підопічних у матчі…

3 години ago

Іспанія встановила унікальний рекорд на чемпіонатах світу

Національна збірна Іспанії продовжує підтверджувати свій статус головної кузні футбольних діамантів планети.Читати далі

3 години ago

Караваєв оцінив шанси на повернення в збірну України

Правий захисник донецького «Шахтаря» Олександр Караваєв оцінив свої шанси на повернення в націоналзбірну України:Читати далі

3 години ago

Тренер Єгипту прокоментував чутки про конфлікт із Мохамедом Салахом

Головний тренер збірної Єгипту Хоссам Хассан оперативно відреагував на чутки про розбіжності з капітаном команди…

3 години ago