Categories: Євро-2024

Кріштіану Роналду став найкращим асистентом в історії Євро

У суботу, 22 червня, в матчі Туреччина – Португалії, в рамках матчу другого туру чемпіонату Європи-2024 у групі F Кріштіану Роналду став найкращим асистентом в історії цього турніру.

Капітан Португалії віддав свій 7-й асист і вийшов на 1 місце, перегнавши чеського футболіста Карела Поборськи.

Після першого тайму Португалія вигравала у турків 2:0, завдяки голу Бернарду Сілви на 21 хвилині, та автоголу турка Акайдина на 28 хвилині.

На 56-й хвилині Кріштіану Роналду вирвався до воріт збірної Туреччини і міг забивати сам, але вирішив віддати гольову передачу на Бруну Фернандеш, який забив у порожні ворота, довівши рахунок до 3:0 на користь португальців.

Окрім цього Роналду є найкращим бомбардиром чемпіонатів Європи в історії, маючи у своєму активі 14 голів.

Топ асистентів в історії чемпіонатів Європи з футболу

• 7 – Кріштіану Роналду
  • 6 – Карел Поборський
  • 5 – Бекхем, Роббен, де Брюйне, Азар, Фігу, Фабрегас, Швайнштайгер

Баварія та Байєр поділили очки в напруженому матчі Бундесліги

У матчі чемпіонату Німеччини чемпіон Баєр приїхав у гості до Баварії та звів поєдинок до…

6 хв. ago

Ліверпуль очолив АПЛ, здобувши непросту перемогу над командою з останнього місця

Відбувся черговий матч 6-го туру АПЛ, в якому Ліверпуль гостював у Вулверхемптона. Читати далі

23 хв. ago

Сирота відзначився голом у другому матчі за Маккабі Хайфа поспіль

У рамках п’ятого туру чемпіонату Ізраїля “Кір’ят-Шмона” програла вдома “Маккабі Хайфі” з рахунком 0:4.Читати далі