Про найбільшу подолану дистанцію в матчі:
“А як вигравати ігри, стоячи? Не думаю. Мені байдуже, скільки я пробіг, найважливіше — є результат. Це все заради своєї країни, заради команди. Я буду намагатися так кожну гру бігати”.
Як команда проявила себе в матчі зі Словаччиною:
“Ми отримали заслужену критику за останню гру (з Румунією — 0:3). Сприйняли її, розібрали помилки та намагалися виконувати те, про що домовлялися перед грою. Грати на результат, із самовіддачею”.
Про результативну передачу на Яремчука:
“Під час гри все дуже швидко відбувається, не встигаєш хвилюватися, заб’є він чи ні. Побачив, що Роман виконав гарний рух — дуже пощастило, що передача пройшла, голкіпер не вийшов, а Яремчук забив переможний м’яч”.
Про матч із Бельгією:
“Давайте поки ще насолодимося перемогою, а потім вже будемо розбирати їхню гру. Тренер розповість, як треба грати”.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі