Тридцятидворічний центральний півзахисник Євген Банада залишає рівненський Верес. Народний клуб та футболіст вирішили достроково припинити співпрацю за згодою сторін.
До складу рівнян Євген Банада приєднався взимку цього року. За Верес у другій частині минулого сезону півзахисник зіграв 11 матчів: дев’ять у чемпіонаті УПЛ та дві перехідні гри.
«Народний клуб дякує Євгену Банаді за гру та бажає нових спортивних перемог у майбутньому», – пише пресслужба рівненського клубу.
Також двадцятивосьмирічний півзахисник Андрій Кухарук залишає рівненський Верес і отримає статус вільного агента. Після завершення контракту між народним клубом та футболістом сторони вирішили не продовжувати співпрацю.
Андрій Кухарук приєднався до складу «червоно-чорних» минулого літа. У минулому сезоні півзахисник зіграв за Верес у чемпіонаті УПЛ та Кубку України 23 матчі (20 у чемпіонаті УПЛ, один перехідний поєдинок та дві гри у Кубку). Виконав один асист.
«Народний клуб Верес дякує Андрію Кухаруку за співпрацю і бажає нових перемог у подальшій кар’єрі!», – додає пресслужба рівнян.
Верес посів 13-ту позицію в УПЛ за підсумками сезону 2023/2024. У перехідних поєдинках рівненська команда переграла Епіцентр.
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі