На відміну від першого пришестя Романа Григорчука в одеський Чорноморець у нинішнє міжсезоння «моряки» не планують проводити збори за кордоном.
На початку наступного тижня команда вийде із відпустки і розпочне підготовку до нового сезону. Вся тренувальна робота запланована на клубній базі у Совіньйоні, де будуть проводитись контрольні матчі.
Як повідомляє видання Sport.ua, у рамках домашнього збору Чорноморець по два рази зіграє із земляками – друголіговим Реалом Фармою та аматорським Титаном.
З першим із суперників «моряки» зустрінуться через чотири дні після початку міжсезонної роботи, 29 червня, а потім зіграють ще й у липні.
З Титаном же обидва матчі відбудуться у липневі дні. Перший спаринг з аматорами заплановано на шосте число.
У минулому сезоні Чорноморець посів 12 місце в УПЛ та зберіг прописку в елітному дивізіоні.
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі