– Не знаю, що казати. Дуже соромно дивитися в очі вболівальникам. Вони приїхали сьогодні нас підтримати. Хочеться сказати тільки одне: ми все зробимо в наступному матчі, щоб знову порадувати наших вболівальників. Бо зараз не знаю, що коментувати, я тільки з поля.
Одне, що в голові зараз – дуже соромно дивитися зараз нашим вболівальникам в очі. Але впевнений, що всі хлопці це зараз розуміють. І що нам потрібно робити в наступному матчі – тільки перемагати, щоб у нас були якісь шанси вийти з групи.
Всі ми розуміли, що перша гра дуже важлива, але, на жаль, сьогодні трапилося те, що трапилося.
– Який був ключовий епізод, який підкосив?
– Не знаю, чесно, коли був переломний момент. Завжди неприємно пропускати першим, але десь чогось нам не вистачало. Може, більше агресії попереду. Головний тренер скаже, що ми зробили неправильно. Сподіваюся, наступного матчу зможемо отримати позитивний результат.
– Як тренерський штаб мотивував у перерві?
– Головний тренер сказав, щоб ми були агресивнішими саме попереду. Бо контроль м’яча це одне, але потрібно створювати моменти. На жаль, сьогодні цього не було, – сказав Зінченко для MEGOGO.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…