«Я дуже радий за всіх, хто так наполегливо працював, щоб досягти цієї мети. Ця команда амбітна, це величезна сім’я, тож я радий за всіх. Але ми не повинні витати в хмарах. Ми добре стартували, що дає нам деяку впевненість, але тепер нам потрібно думати про Італію.
Моя сім’я і друзі були на трибунах, і я передав свої емоції наприкінці матчу. Ми зіграли дуже цільну гру. Я дуже задоволений тим, як ми діяли на всіх ділянках поля. Особливо приємно, що така молода команда зберігала концентрацію протягом усього матчу», – сказав де ла Фуенте.
20 червня Іспанія зіграє з Італією, початок зустрічі о 22:00 за Києвом. Також у цьому квартеті присутня Албанія.
"Олександрія" сьогодні, 22 червня, повідомила про припинення співпраці із спортивним директором клубу Євгеном Кочергою.Читати далі
Стали відомі деталі повернення до київського "Динамо" Томаша Кендзьори.Читати далі
Чернівецька «Буковина» офіційно оформила свій перший трансфер у літнє міжсезоння перед історичним стартом в Українській…
Енцо Мареска стане головним тренером Манчестер Сіті завдяки трансферу з Челсі за восьмизначну суму.Читати далі
"Зоря" близька до підписання півзахисника Івана Нестеренка, повідомляє ведучий програми ТаТоТаке Михайло Співаковський.Читати далі
Головний тренер "Динамо" Ігор Костюк прокоментував повернення хавбека Джастіна Лонвейка після оренди у нідерландській "Фортуні".Читати…