– Багато хто очікує від нас хорошого результату. У нас хороша збірна, але я не люблю робити гучні заяви. Нам усе потрібно доводити на полі. Тиск є завжди, а зараз він трохи на більш високому рівні. Але я сподіваюся, що кожен із нас віддасть усього себе, і це буде видно кожному вболівальнику.
Повторюся, у нас дуже хороша збірна, і є все, щоб розвиватися і рости як індивідуально, так і командно. У нас дуже хороша атмосфера, одне задоволення працювати з цим тренерським штабом. Тому я не бачу причин, чому ми не можемо досягати великих успіхів. Але для цього потрібно важко працювати, підготуватися якнайкраще, а далі побачимо, що з цього вийде, – зазначив Зінченко.
Нагадаємо, збірна України зіграє в одній групі з Бельгією, Румунією та Словаччиною. Перший матч відбудеться 17 червня з Румунією. 21 червня збірна України зіграє зі Словаччиною, а 26 червня – з Бельгією.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі