Капітан Металіста Габріель Гомес зізнався, що відчував, коли не міг допомогти команді в матчі останнього туру Першої ліги проти Чернігова (1:1). Захисник розповів, що почувався безсилим.
«Це було відчуття безсилля, тому що в такій важливій грі я хотів бути на полі, щоби боротися за команду та їй допомагати. Але я був дуже задоволений кінцевим результатом – команда залишилася в Першій лізі!».
Також Гомес пояснив, завдяки чому харківський клуб спрогресував у другій частині сезону 2023/24 після провального старту в Першій лізі.
«Безперечно, головний фактор в тому, що команда стала більш зрілою. У першій частині сезони нам не вистачало стабільності в результатах через брак досвіду. Зате вже до весняної частини ми підходили, проаналізувавши помилки й були більш зіграними та зрілими».
Гомес минулого сезону провів 27 матчів за Металіст у всіх турнірах, забивши два голи.
Харківський клуб з 30 заліковими пунктами посів четверту сходинку у групі вибування Першої ліги.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…