Ігор Циганик розповів, який результат буде задовільним для команди Сергія Реброва.
«Я на 85% впевнений, що збірна України вийде з групи, тому що з такої групи вона повинна виходити. Я вважаю, якщо команда вийде з групи і буде грати в 1/8 фіналу – це буде нормальним результатом.
Якщо вона пройде 1/8 фіналу (залежно від того, хто буде в жеребу) і потрапить до чвертьфіналу, я буду вважати, що це успішний виступ».
Журналіст відзначив результат, який буде неймовірним і той, що буде провалом.
«Якщо ми пройдемо в півфінал, то це буде фантастика і щось неймовірне і щось заобрійне. Звичайно, якщо ми не вийдемо з групи, то я буду вважати це провалом», – розповів екскперт в телеграм-каналі «FootballHub».
Нагадаємо, що на чемпіонаті Європи збірна України виступатиме у групі Е з Бельгією, Румунією та Словаччиною.
Перший матч підопічні Реброва зіграють проти Румунії 17-го червня.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі