“Яка ситуація з долею трьох найкращих на думку вболівальників Чорноморця футболістів – півзахисників Артура Авагімяна, Зігі Бадібанги та воротаря Данила Варакути? Всі троє відпочивають. Їхні долі перебувають у стадії визначення (у першого завершується термін оренди, а у двох інших підходять до закінчення контракти, – прим.).
Чи є вірогідність, що вони або ж хтось із них у команді залишаться? Вірогідність є. Проте можу сказати, що станом на сьогодні до конкретики щодо підписання документа ми не домовились. Якщо я скажу про те, що з кимось домовились, а завтра може таке бути, що футболіст скаже, що йому потрібен новий Бентлі. А ми скажемо: “У нас є лише нова Таврія”.
Тобто все у процесі по усім трьом – як щодо Авагімяна спілкуємось, так і щодо Бадібанги розмовляємо. Це ж саме можу сказати і про Варакуту. Маємо на меті, щоб наміри продовжити співпрацю з цими футболістами реалізувалися”, – сказав Місюра у коментарі Sport.ua.
Нагадаємо, раніше журналіст Віктор Вацко заявив, що у першій команді Чорноморця залишилось лише 5 гравців.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі