– Була важка гра, збірна Польщі дуже добре грає на стандартах. Нам потрібно працювати над цим аспектом. Ми розберемо наші помилки та підготуємося до наступного матчу краще.
Ми добре контролювали м’яч. Звісно, у нас були помилки при стандартах – потрібно над цим працювати. Але в цілому у нас були дуже хороші епізоди, коли ми контролювали та виходили з-під прессингу. Цей матч можна занести в актив, але є над чим працювати.
Краще помилятись зараз – у товариських матчах. Але кожен футболіст намагається грати на всі 100%, ніхто не любить програвати. Проаналізуємо цю гру, підготуємося та будемо мати кращий вигляд у наступних матчах.
Головний висновок – робота над стандартами. Пропустили 2 чи 3 м’ячі зі стандартів, тому треба працювати.
– Що значить для тебе забитий гол?
– Це впевненість для нападника, звісно. Була контратака. Маліновський прийняв м’яч та знайшов мене, а я відкрився, прийняв та відразу пробив, – сказав Довбик.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…