“Переговори з Любеновічем пройшли чудово. Контракт укладений на 3 роки. Під час перемовин не було жодних суперечок. Желько – проста, нормальна людина. Хоче, як і я, щось довести у цьому житті. Тому все нормально, питань немає жодних.
Завдання на сезон – залишитися в УПЛ без перехідних матчів. А вже наступного чемпіонату будемо дивитися. Поговорили про комплектацію, екіпірування, купили новий автобус за 16 мільйонів. Домовилися також, щоб усіх гравців залишити, йому все сподобалося. Треба трохи доукомплектуватися – і працюємо далі.
Не думав, що так легко пройдуть перемовини. Бо до нього я зустрічався з багатьма тренерами, зрозумів, що станом на сьогодні легше знайти молодого тренера з амбіціями та дати йому шанс. Радію, що спочатку не помилився в Лупашку і тепер думаю, що не помилюся в новому головному тренері. Були певні перемовини з Лавриненком, Кучуком, але до чогось конкретного не дійшли”, – сказав Поворознюк у коментарі Sport-Express.
Нагадаємо, Інгулець за підсумками сезону завоював золото Першої ліги і вийшов в УПЛ.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…