– Не скажу, що пропозиція від «Динамо» стала несподіванкою для мене, адже зацікавленість збоку киян була й у попередні трансферні вікна. Раніше не було конкретики, все на рівні чуток, а зараз уже «Динамо» звернулося з конкретною пропозицією, і я дуже радий приєднатися до київського клубу.
Перед тим, як підписати контракт, узяв на роздуми чотири-п’ять днів. Була певна ситуація з «Шахтарем», із «Дніпром-1» певні питання необхідно було узгодити. Загалом, багато чого потрібно було обміркувати, тому стільки часу пішло.
Оскільки я знайомий із багатьма динамівцями, то, думаю, багато часу на адаптацію не знадобиться. Виступав із хлопцями у збірній, проти них грав у чемпіонаті, разом із Дубінчаком захищали кольори «Дніпра-1», тож, сподіваюся, адаптуюся швидко в колективі.
Із нетерпінням чекаю матчів проти «Шахтаря» у складі «Динамо». Ігри проти «гірників» завжди принципові, оскільки я є вихованцем донецького клубу. М’яко кажучи, в мене не склалося в «Шахтарі», і, виходячи на поле тепер, я докладаю максимум зусиль, аби показати, як вони помилилися раніше.
Також дуже хочеться зіграти разом із «біло-синіми» в Лізі чемпіонів. Хоча розумію, що буде надзвичайно важко, оскільки доведеться стартувати з другого кваліфікаційного раунду.
Не отримавши виклик до збірної України, маю час відпочити після сезону та підготуватися до нового виклику у своїй кар’єрі. Хоча, не буду кривити душею, дуже хотілося поїхати на Євро-2024. Але я поважаю рішення тренера національної команди, розуміючи, що в мене була травма, що, напевно, вплинуло на рішення не викликати мене. Набиратиму свої найкращі кондиції, і через виступи у складі «Динамо» доводити своє право грати за національну збірну.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…