Нагадаємо, що ця зустріч була підготовкою до Євро-2024 і завершилася без забитих голів – 0:0.
“Чому була обрана схема з трьома центральними захисниками? Бо ми аналізували гру збірної Німеччини в попередніх матчах. Зараз вони дуже гарно використовують коридори, а ми намагались їх закрити. Думаю, нам це вдалося. У другому таймі з’явилась втома, і було важко протистояти. Але кажу — дуже важливий спаринг для нас.
Це не розминка. Коли стадіон заповнений, всі грають на максимум. Вважаю, що для наших гравців, людей це дуже важливо. Вони бачать, як футболісти дійсно борються на полі. Я вдячний гравцям, що вони передали дух нашої нації”, – цитує тренера ВЗБІРНА.
Додамо, що вже сьогодні синьо-жовті вирушать до Варшави. У столиці сусідньої держави українці зіграють наступний підготовчий та водночас товариський матч – з Польщею 7 червня.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі