Нагадаємо, що ця зустріч була підготовкою до Євро-2024 і завершилася без забитих голів.
“Ми провели хорошу гру. Якби ми виграли з рахунком 1:0 або 2:0, то українцям було б нема на що скаржитися. Важко забивати голи такому супернику, який глибоко обороняється. У нас було багато дуже хороших моментів, чого зазвичай не буває проти команди зі схемі 5-4-1. У таких обставинах справи йшли добре.
Ми добре розпочали гру, багато володіли м’ячем і були присутні в їхньому штрафному майданчику. Жаль, що ми не змогли забити гол. Зрозуміло, що ми хочемо перемогти. Нам потрібно продовжувати так само і сподіватися на перемогу в наступному товариському матчі”, – цитує Кімміха сайт Німецької футбольної спілки.
Додамо, що на Євро-2024 збірна Німеччини зіграє в одній групі з командами Швейцарії, Угорщини та Шотландії. Турнір стартує 14 червня матчем між Німеччиною та Шотландією.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі