Сергій Нагорняк: Дві наші помилки в кінці першого тайму вирішили долю матчу

Головний тренер “Епіцентра” Сергій Нагорняк прокоментував поразку від “Вереса” (1:3) у стиковому матчі-відповіді за право грати в УПЛ сезону 2024-2025.

– Вітаю команду “Верес”. Перемогли, напевно, заслужено. Що стосується гри. Ми швидкий м’яч пропустили, трошки не витримали пресингу. Ми готувалися, але десь хлопці по молодості помилялися.

Начебто, в кінці 1-го тайму вирівняли гру, мали перевагу. Прикра помилка – пропустили 2-й м’яч. Нічого в цьому страшного не бачу. Учора фінал Ліги чемпіонів, люди помиляються на найвищому рівні.

Хлопцям подякував за сезон. У нас досить молода команда, ми – досить молодий клуб. Найголовніше, що ми змусили себе поважати трошки – експертів, усіх, усю футбольну спільноту.

Ми рухаємося вперед, нічого страшного не було. Прикро програвати такий матч. “Верес” заслужено, напевно, сьогодні переміг. Я ж кажу, дві наші помилки в кінці 1-го тайму вирішили долю цього матчу. А 2-й тайм вони просто довели до перемоги, і все.

– В середині 1-го тайму був цікавий епізод, навіть ВАР його переглядав, коли міг отримати Яго червону картку. Ви були збоку, бачили цей момент. Може, якось проаналізуєте?

– Ну а що аналізувати? Я ж не суддя ВАР. Міг показати червону картку, підстави були, але ж не я вирішую, вирішує суддя. Тут я не сказав би, що якось там судді. Віддати їм належне – і минулу гру, і цю гру відсудили, я вважаю, на дуже високому рівні.

У першій грі повинні були забивати. Таке, це футбол. Хлопці більше не впоралися з емоціями. Якщо в першій грі у нас емоції були, то в другій – буває таке, я наводив приклади хлопцям – не вистачило емоцій.

А якщо немає емоцій – навіть якщо ти в хорошому фізичному стані, це важко. Вони хлопці молоді, їм по 22-23 роки, по 21, по 20. Нічого страшного.

– Все ж таки 2-й тайм точно можна занести в актив вашій команді. Що сказали в роздягальні?

– Ну а що нам втрачати було? Яка різниця – 3:0, 4:0? Вийшли, забили гол престижу, могли ще забити, могли ще кілька пропустити. Нічого страшного немає.

Я не кидаюся зі сторони в сторону. У нас є свій стиль, ми намагаємося грати в свій футбол. Хоча б деякі експерти почали слідкувати за нашою командою, дивитися, що команда щось трошки може, а не так, зухвало розповідати.

Нічого страшного немає, я до цього всього звик, до цієї критики. Я все життя грав і тренував під тиском. Просто хлопці хоча б повинні поважати команду, про яку розповідають. Так що їм така порада, – сказав Нагорняк в ефірі УПЛ ТБ.

Максимович Назар

Recent Posts

Гуцуляк не полетів із Поліссям на збір до Австрії та близький до зміни клубу

Український вінгер житомирського «Полісся» Олексій Гуцуляк готується до зміни клубної прописки.Читати далі

1 годину ago

Валіза без ручки? Чому Рома не може продати Довбика і схиляється до оренди

Майбутнє українського нападника Артема Довбика в італійській «Ромі» наразі залишається невизначеним.Читати далі

2 години ago

Головний тренер Саудівської Аравії: Ми припустилися занадто багатьох помилок

Головний тренер національної збірної Саудівської Аравії Йоргос Доніс прокоментував розгромну поразку своїх підопічних у матчі…

2 години ago

Іспанія встановила унікальний рекорд на чемпіонатах світу

Національна збірна Іспанії продовжує підтверджувати свій статус головної кузні футбольних діамантів планети.Читати далі

2 години ago

Караваєв оцінив шанси на повернення в збірну України

Правий захисник донецького «Шахтаря» Олександр Караваєв оцінив свої шанси на повернення в націоналзбірну України:Читати далі

2 години ago

Тренер Єгипту прокоментував чутки про конфлікт із Мохамедом Салахом

Головний тренер збірної Єгипту Хоссам Хассан оперативно відреагував на чутки про розбіжності з капітаном команди…

2 години ago