Артем Довбик: Я хочу, щоб наша збірна якнайкраще продемонструвала свій потенціал на цьому Євро

31 травня збірна України, яка готується до старту Євро-2024, на своєму німецькому зборі провела два тренування.

По обіді до національної команди приєднався найкращий бомбардир Ла Ліги Артем Довбик. Новоспечений «Пічічі» прилетів до Мюнхена рейсом із Барселони й відразу ж долучився до роботи.

А ще форвард прокоментував свій сезон у «Жироні» та окреслив завдання на прийдешній чемпіонат Європи.

«Трофей Пічічі я до табору збірної не привіз, адже сам приз я отримаю лише у грудні. Саме цього місяця Marca нагороджує своїх лауреатів. Де він буде перебувати? У мене вдома є таке місце, де я зберігаю усі свої нагороди. Упродовж цього сезону їх назбиралося багатенько. Але, думаю, дружина з донькою знайдуть, де розмістити ще один трофей.

Звісно, перед стартом сезону я не уявляв, що можу здобути цю нагороду, але вже впродовж нього зрозумів, що можу поборотися за неї. Під кінець сезону були всі шанси завоювати приз. Так і сталося. Це нагорода в тому числі й тих, хто впродовж сезону мене підтримував. Це нагорода й наших збройних сил. У мене багато знайомих, які зараз на фронті, і вони мене також підтримували. Це нагорода й для моєї сім’ї, і для всієї країни.

Першим претендентом на трофей Пічічі мене назвав мій партнер Крістіан Стуані. Це сталося, здається, після 5-го туру, коли я зробив дубль. У мене на рахунку було тоді всього три голи. Уранці наступного дня ми зустрілися за сніданком, і він мені сказав: «Ола, Пічічі». І так він мене називав упродовж усього сезону. Напевно, щось знав. Цим прізвиськом Стуані додав мені мотивації і зробив установку на весь чемпіонат.

Чи привітали мене з трофеєм Сорлот і Беллінгем? Та ні. Беллінгем наразі готується до фіналу Ліги чемпіонів, а Сорлоту хочеться побажати якнайшвидшого одужання після травми.

Сил у цьому сезоні мною було витрачено чимало, адже я грав майже в кожному матчі «Жирони». Аде добре, що я завершив його на такій високій ноті. І я сам, і команда, адже потрапляння в Лігу чемпіонів для «Жирони» є історичним моментом. Утома, звісно, була, але я вже пару днів відпочив і готовий до роботи у збірній.

Щодо особистого завдання на чемпіонат Європи — я не люблю загадувати наперед. Я просто хочу, щоб наша збірна якнайкраще продемонструвала свій потенціал на цьому Євро. Перед собою ж якихось особливих завдань ставити не буду. Потрібно добре підготуватися й викластися на всі сто відсотків, адже на нас чекають щонайменше три важкі матчі», — сказав Артем Довбик.

Максимович Назар

Recent Posts

Гуцуляк не полетів із Поліссям на збір до Австрії та близький до зміни клубу

Український вінгер житомирського «Полісся» Олексій Гуцуляк готується до зміни клубної прописки.Читати далі

1 годину ago

Валіза без ручки? Чому Рома не може продати Довбика і схиляється до оренди

Майбутнє українського нападника Артема Довбика в італійській «Ромі» наразі залишається невизначеним.Читати далі

2 години ago

Головний тренер Саудівської Аравії: Ми припустилися занадто багатьох помилок

Головний тренер національної збірної Саудівської Аравії Йоргос Доніс прокоментував розгромну поразку своїх підопічних у матчі…

2 години ago

Іспанія встановила унікальний рекорд на чемпіонатах світу

Національна збірна Іспанії продовжує підтверджувати свій статус головної кузні футбольних діамантів планети.Читати далі

2 години ago

Караваєв оцінив шанси на повернення в збірну України

Правий захисник донецького «Шахтаря» Олександр Караваєв оцінив свої шанси на повернення в націоналзбірну України:Читати далі

2 години ago

Тренер Єгипту прокоментував чутки про конфлікт із Мохамедом Салахом

Головний тренер збірної Єгипту Хоссам Хассан оперативно відреагував на чутки про розбіжності з капітаном команди…

2 години ago