Синьо-жовті почали готуватися до Євро-2024 та вже провели перше тренування в Німеччині. Напередодні своїми думками поділився хавбек синьо-жовтих Олександр Зінченко.
«Приїхав на саміт UNITED24, тому що ініціативі виповнилося два роки, бачив багато кого. Звичайно, дуже сумую за Україною. Щоразу, коли сюди приїжджаю, у мене якісь особливі емоції. Дуже радий вирушити разом із командою з Києва. Коли ходив по вокзалу, то казав хлопцям, що востаннє був тут 11 років тому. Добре повернутися в ті часи, така собі ностальгія.
На вокзалі була зустріч з амбасадором Євро-2024 Арне Фрідріхом, я привітав його з днем народження. Також я висловив респект за те, що він прибув з іншої країни в Україну в такий важкий для нас час, ще й у такий знаменний для себе день.
Усі ми розуміємо, що чемпіонат Європи — це великий турнір, де нам потрібно показувати свою найкращу гру. Через такі турніри можна дарувати багато емоцій нашим уболівальникам, нашим військовим, які боронять нашу країну. Треба з великою відповідальністю підготуватися до змагань, гадаю, за допомогою товариських матчів у нас усе вийде», — сказав Олександр Зінченко.
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі