«Справа не в футболістах, а в команді. Сьогодні журналіст спитав мене, хто буде зіркою наступного року, і я відповів: команда. Це наше бачення, наша стратегія. Цього року ми говорили, що тренер – – це бос. Луїс Енріке – бос, я довіряю йому, і він робить фантастичну роботу.Навіть якби ми програли «Ньюкаслу» і вилетіли з групового етапу Ліги чемпіонів, я б сказав те саме. Я знаю та розумів, що ми на правильному шляху. Ми маємо продовжувати йти вперед.
Навіть наступного року, якщо ви запитаєте мене: «Чи хочете ви виграти Лігу чемпіонів?» Так. «Це ваша мета?» Ні. Давайте зробимо все, що в наших силах, продовжуватиму рухатися вперед.
Давайте зробимо все можливе, продовжимо будувати те, що почали цього року, будувати команду, яка атакує стиль, який нам подобається. Це футбол, ви іноді програєте. Але якщо ви запитаєте мене: «Чи задоволений ти своїми рішеннями?» Так, задоволений».
ПСЖ програв у півфіналі Ліги чемпіонів.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…