Валерій Іващенко: Все буде вирішуватися в неділю в матчі-відповіді

Головний тренер «Оболоні» Валерій Іващенко прокоментував перемогу над «Лівим берегом» (1:0) у першому стиковому матчі за право грати в УПЛ сезону 2024/25.

– Чи задоволені ви гандикапом в 1 м’яч? Чи допоможе це вам?

– Сподіваюся, допоможе. Один м’яч – це хиткий результат, тому ми зараз з хлопцями поговорили, що ні в якому разі не розслабляємося. Все буде вирішуватися в неділю в матчі-відповіді.

– Виглядало, що сьогодні грали дві дуже схожі команди. Як ви гадаєте?

– Кінцівка чемпіонату, всі бачать, що така відповідальність, дуже важливі ці останні ігри. Хлопці десь переживають, десь намагаються спростити гру, хоча кажемо десь покласти м’яч – коли кладемо м’яч вниз, є моменти. Але цей тиск, який тисне на них, трохи є.

Сьогодні результатом задоволений, але це нічого ще не каже. У нас ще другий крок, і там треба викладатися на всі, можна сказати, 200 відсотків.

– Команда дуже жваво вийшла на 2-й тайм. Була серйозна розмова в роздягальні?

– Ні, ми хлопців підтримали, навпаки, хотіли їх трошки заспокоїти, бо такий тиск на них є, переживають, і деякі моменти не виходять на футбольному полі, те, що ми плануємо. Тому ми їх заспокоїли, сказали, що все буде виходити, коли трошки заспокоїтеся.

Так і вийшло – забили гол зі стандарту. Десь можна було довести ще до 2-го м’яча, але нам тяжко даються м’ячі. Будемо працювати над цим.

– Під завісу матчу вже грали на результат?

– Хлопці – так, вже десь відчували втому, команді суперника нічого не залишалося, хотіли десь реабілітуватися, десь намагалися за рахунок стандартів відігратися. Але так, хлопці вже десь грали на результат.

– Більше 40 фолів на дві команди. Ви на це очікували?

– Звісно, в нас завжди боротьба, накал, емоції. Так, десь хочеться більше м’яч тримати, але поки що за рахунок того досвіду, якого немає, то доводиться більше десь агресивно грати – і виходять такі фоли.

– «Лівий берег» вас здивував сьогодні?

– Ми передивлялися команду. Непроста, бойовита команда – типова Перша ліга. Тому ми передбачали, що буде те, що ви сказали – багато фолів, багато боротьби. Так і вийшло. Тому готуємося на наступну гру, – сказав Іващенко.

Максимович Назар

Recent Posts

Аргентина – Австрія: анонс матчу групового етапу ЧС-2026

ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…

2 години ago

ЧС-2026. Єгипет здобув вольову перемогу над Новою Зеландією

Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

2 години ago

ЧС-2026. І знову сенсація – Кабо-Верде розписав бойову нічию з Уругваєм

Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

2 години ago

ЧС-2026. Бельгія в меншості розписала суху нічию з Іраном

Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі

2 години ago

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

9 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

9 години ago