– Так, як ми грали 1-й тайм, – не можна так грати команді, яка хоче грати в УПЛ. Головне – дякую команді, що ми не зупинилися і хоча би на виїзді внічию зіграли, хоча мали перемагати, були моменти. Достойна гра, суперник дуже хороший, також намагався грати в футбол. Думаю, що цікава була гра і для вболівальників.
Це все, звичайно, психологія, тому що в таких іграх потрібно максимально викладатися і виходити на всі 100 відсотків. Команда трошки десь підсіла, пропустили гол, і вже важко було для хлопців зібратися. Була перерва, і тренер вніс корективи, зробили заміни, і 2-й тайм був цікавіший у нашому виконанні.
Думаю, що десь, можливо, “Епіцентр” трохи підсів, хоча вони вибігали дуже добре в контратаки. Але ми зі стандарту нарешті забили. Це хороший показник, що ми сьогодні забили зі стандарту. У повторному матчі, звичайно, очікую перемоги. Будемо максимально додавати в концентрації, щоб ми виходили з перших хвилин і вигравали цей матч.
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі