Чемпіоншип, фінал плей-офф
Лідс – Саутгемптон – 0:1
Гол: Армстронг, 24
Перший тайм між командами був доволі рівним. Невелику перевагу мав Лідс у володінні, але “павичі” нічого не змогли пристойного створити біля воріт суперника. А ось Саутгемптон мав кілька моментів і один з них вдало скористався Армстронг, забивши після передачі Смоллбоуна. Лідс лише двічі пробив у сторону воріт “святих” і всі удари були з-за меж штрафного майданчика. З 2010 року, команда, яка відкриває рахунок у плей-офф, обов’язково підвищується у класі.
Після перерви “павичі” захопили ініціативу, покращили володіння, щоправда, проблема зі створенням моментів залишилася. Саутгемптон більше часу проводив в обороні. Найкращий момент, щоб забити, Лідс створив на 84 хвилині, коли м’яч влучив у поперечину. У підсумку матч завершився перемогою “святих”.
В АПЛ Саутгемптону компанію складуть Лестер та Іпсвіч, які отримали прямі путівки з Чемпіоншипу.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…