Напередодні Динамо у матчі 30-го туру УПЛ здолало Рух і на мажорній ноті завершило сезон 2023/2024. За інформацією офіційного сайту киян, тепер футболісти матимуть відпустку, а 23 червня команда знову збереться на клубній базі у Конча-Заспі.
Усі футболісти традиційно пройдуть медобстеження. Упродовж двох тижнів динамівці займатимуться у Києві, а 7 липня вирушать на навчально-тренувальний збір до Австрії, у рамках якого заплановано проведення контрольних поєдинків. Звідти після завершення збору Динамо вирушить на перший кваліфікаційний матч Ліги чемпіонів.
Зазначається, що футболісти, які будуть залучені у товариському турнірі олімпійської збірної у Марселі, а також збірники, які братимуть участь у чемпіонаті Європи у Німеччині, отримають відпочинок, тривалість якого залежатиме від того, коли наша збірна закінчить виступи на континентальній першості. Потім вони приєднаються до Динамо.
Нагадаємо, команда Шовковського фінішувала у турнірній таблиці УПЛ другою, поступившись Шахтарю двома очками.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…