Categories: Перша ліга

Перша ліга. Лівий берег здобув вольову перемогу над Епіцентром 2:1

Зустріч третьої та четвертої команд групи. Обидві команди ніяк не могли покращити своє турнірне положення, тому цю гру розглядали у якості підготовки до плей-офф за підвищення у класі.

Відзначимо, що до цього туру кияни вдома не вигравали три матчі поспіль, тому намагалися порадувати власних вболівальників.

Вже на восьмій хвилині гості відкрили рахунок. Після подачі Кравчука головою у дальній кут пробив Бендера – 0:1. Для нього це дебютний гол у нинішньому сезоні. Кияни більше володіли м’ячем, але довести свої атаки до логічного завершення не могли. Підопічні Нагорняка при першій можливості вибігали в атаку і за це їм варто віддати належне. Після контратаки міг збільшувати перевагу гостей Миронюк, але з його ударом впорався Чеботарьов.

На 27-й хвилині мав забивати Кравчук, але нападник “Епіцентру” з пенальті не зміг переграти Чеботарьова. Завдяки голкіперу господарі ще залишалися у грі. Більше до перерви голів не забивали.

Кияни активно розпочали другий тайм. Міг забивати Співаков, але удар капітана “Лівого берега” парирував Чернобай. Гості після перерви грали на утримання рахунку. На 81-й хвилині “Епіцентр” все ж пропустив. Іван Когут з меж штрафної потужно пробив у дальній кут – 1:1. На 87-й хвилині після подачі з кутового Сухоручко вивів киян вперед – 2:1. На останній хвилині шанс зіграти у своєму прощальному матчі отримав 41-річний Андрій Запорожан. У підсумку, гра завершилася перемогою “Лівого берега”.

Група “Чемпіонська”. Десятий тур

“Лівий берег” – “Епіцентр” 2:1

Голи: І. Когут (81), Сухоручко (87) – Бендера (8)

Нереалізований пенальті: Кравчук (27)

Сапотюк Юрій

Recent Posts

АПЛ. Арсенал у компенсований час вирвав перемогу над Лестером

Арсенал на своєму полі здобув перемогу над Лестером у шостому турі Англійської Прем’єр-ліги – 4:2. Читати далі

1 годину ago

АПЛ. Челсі з покером Палмера обіграв на своєму полі Брайтон, Мудрик вийшов на заміну

Челсі на своєму полі обіграв Брайтон у шостому турі Англійської Прем’єр-ліги – 4:2. Читати далі

АПЛ. Евертон з Миколенком здобув вольову перемогу над Крістал Пелес

Евертон у вольовому стилі обіграв Крістал Пелес у домашньому матчі 6-го туру Англійської Прем’єр-ліги – 2:1. Читати далі

Півзахисник Лівого Берегу: Цікаво буде перевірити власні сили проти Динамо

У неділю Лівий Берег зіграє матч восьмого туру УПЛ проти Динамо. Півзахисник Лівого Берега Руслан…

Перша ліга: Металіст обіграв Прикарпаття і піднявся на четверте місце у групі А

Харківський Металіст здобув другу перемогу в сезоні першої лізи, обігравши Прикарпаття.Читати далі

2 години ago

Коул Палмер – перший в історії футболіст, який забив чотири голи до перерви у матчі АПЛ

“Челсі” та “Лестер” зустрічаються у матчі шостого туру АПЛ. Перший тайм зустрічі завершився з рахунком…