Вчора, 19 травня, Юрій Максимов дав зрозуміти, що шанси вболівальників Дніпра-1 на те, що їх улюблена команда буде виступати у наступному сезону УПЛ низькі.
«У лютому зібралися всі хлопці та сказали, що разом дограємо чемпіонат. Вже всі все розуміли. Так що ми домовилися, що разом дограємо чемпіонат, а потім уже буде… Що потім буде, що потім.
Слово «дограємо» – ви ж розумієте. Хтось боїться травму отримати, у когось футболка Дніпра-1, а під нею – інша футболка, – заявив Максимов для YouTube-каналу «Football Hub».
В’ячеслав Фрідман ексклюзивно для «УФ» розповів, що не розуміє, чому фахівець зробив подібну заяву і запевнив, що дніпровська команда продовжить своє існування.
«СК Дніпро-1 буде точно грати в УПЛ у новому сезоні, а з Максимовим я не хочу вступати в публічну дискусію. Я не розумію, чому він це сказав. Минулого разу він говорив, що 13 гравців покинуло команду, але це було не так», – сказав комерційний директор Дніпра-1.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…