«Це був гарний сезон для нас. Ми просто були найкращою з «нормальних» команд, тоді як Інтер робив щось дивовижне.Ми шкодуємо про виступи в Лізі чемпіонів та Лізі Європи, але такі ці турніри — якщо ти не скористаєшся своїм шансом у потрібний момент, то можеш вилетіти.
За ці роки ми перевершили всі очікування, і тепер люди поводяться так, ніби друге місце — – це щось погане. Ви добре знаєте, що це не так. Лише одна команда може виграти у чемпіонаті.
Цей досвід назавжди залишиться зі мною. Чесно кажучи, я хотів почекати до наступного тижня, щоб підсумувати роботу в Мілані, але гадаю, що можу сказати лише одне. Я оцінюю свою роботу, виходячи з того, в якому стані я підхопив команду, а тепер залишаю.
Я прийшов до Мілана у скрутному становищі, а піду, якщо взагалі піду, коли Мілан зовсім інший. Інші — це лише порожні розмови».
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі