Італійський фахівець після програшу від “червоних дияволів” заявив, що хотів би і далі працювати в англійському чемпіонаті.
“Немає ніякого клубу – ніхто нічого не пропонував. На цю мить – нічого. Я сподіваюся знову працювати в Прем’єр-лізі. Не знаю, де і коли. Але для мене було честю працювати в Прем’єр-лізі. Ми не дійшли згоди (з керівництвом “Брайтона”), щоб рухатися далі. Я хочу йти своїм шляхом. Я дуже добре знаю, що хочу робити, і я знаю, що я тренер, який повинен прийняти політику клубу. Вони дали мені неймовірний шанс. Вони дали мені можливість познайомитися з неймовірними людьми, грати і працювати в Прем’єр-лізі, грати в Лізі Європи. Вони дали мені можливість пізнати цей клуб, це місто, цих фанатів, і це я не можу забути”, – цитує Роберто Де Дзербі BBC.
Нагадаємо, що колишній тренер донецького “Шахтаря” приєднався до “Брайтона” у вересні 2022 року, підписавши угоду з клубом на чотири роки. Минулого сезону італієць привів клуб до шостого місця – найвищого фінішу у вищому дивізіоні та вперше в історії забезпечив кваліфікацію до єврокубків. У нинішній кампанії “чайки” посіли 11-те місце в АПЛ та дійшли до 1/8 фіналу Ліги Європи.
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі