Валерій Іващенко вважає, що повітряні тривоги вплинули на концентрацію.
“Пропустили 2 необов’язкові м’ячі десь за рахунок кваліфікації футболістів “Ворскли”. Зробили з нічого ці моменти і було вже тяжко відігруватися, але хлопці старалися, намагалися. Тяжко нам даються забиті м’ячі. Якби першими забили, то пішла б зовсім інша гра. Питань до хлопців немає – всі старалися. Десь тиск відчувається”.
“Інші команди когось купують, проводять трансфери і з цього складається думка. З деякими хлопцями працюємо з Першої ліги. Ті гравці, які вийшли до УПЛ, заслуговували грати в ній. У нас бойовита молода команда. Навіть з “Шахтарем” і “Динамо” стараємося грати у футбол. Також не вистачає досвіду, потрібен час.
Добре почали. Через тривоги втрачали концентрацію. Проспали моменти і вони забили нам два м’яча. Намагалися знайти моменти, щоб вирівняти гру, але “Ворскла” грала по рахунку, сіла і дала ініціативу і чекала свої моменти на контратаках”, – прокоментував гру тренер.
“Пивовари” залишаються на 13-й сходинці (26 пунктів).
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…