Сергій Долганський вважає, що після фіналу Кубку України футболістам було важко знайти сили на поєдинок.
“Сьогодні головне – це був результат і ми його досягли. Після кубку були спустошені і розчаровані. Сьогодні у перші хвилини було видно по хлопцях. Були налаштовані, але без імпульсу всередині.
Змінили гру команди, стиль, з’явилося декілька нових гравців, але це не було підкріплено результатом. Було бажання прогресувати, але без результату з’являються сумніви, чи правильно ти це робиш. Тому я їм часто казав, щоб вірили у те, що роблять. І тоді рано чи пізно все вийде”.
“Ми грали в короткий пас і на такому полі полегшили гру супернику, оскільки вони грали горизонтально і в них все виходило. І ми навіть не доходили до карного майданчику суперника і не мали можливості пробити.
Для багатьох фінал це був великий стрес. Для молодих футболістів це було велике емоційне потрясіння. Не проявляли агресію не тільки, коли реагуєш на дії суперника, але і коли проявляєш ініціативу. А такі ігри, як сьогодні, в них важливий результат, а в таких випадках мають з’являтися лідери, які ведуть за собою, ту ж молодь”, – зазначив фахівець.
“Ворскла” піднялась на восьму сходинку (33 пункта).
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…